One piece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Příjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejoblíbenější Shichibukai ?

Goto down 
+11
Ance
HoLoWb4cK
Entei
Elessar
BlackJack
Scaleo
sea
Mayako-chan
Memphisto
Brook
SaNaSu
15 posters

Nejoblíbenější shichibukai ?
Boa Hancock
Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty18%Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
 18% [ 4 ]
Jinbei
Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty14%Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
 14% [ 3 ]
Gecko Moria
Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty0%Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
 0% [ 0 ]
Crocodile
Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty5%Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
 5% [ 1 ]
Juraquille Mihawk
Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty41%Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
 41% [ 9 ]
Marshall D. Teach
Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty0%Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
 0% [ 0 ]
Donquixote Doflamingo
Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty9%Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
 9% [ 2 ]
Bartholomew Kuma
Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty13%Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
 13% [ 3 ]
Celkem hlasů : 22
 

AutorZpráva
SaNaSu
Pirate king (lvl.9)
SaNaSu


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 9500,000,000 beli
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptyThu May 27, 2010 9:34 pm

Nejoblíbenější shichibukai ?


Naposledy upravil SaNaSu dne Thu May 27, 2010 9:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://onepiece.4rumer.com
Brook
Yonkou (lvl.8)
Brook


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 27. 05. 10
Age : 33

Odměna
Odměna: 621,500,000 beli
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptyThu May 27, 2010 9:41 pm

Juracule se mi nepáčí radši Juraquille :) Mihawk je prostě best :)


Naposledy upravil Brook dne Thu May 27, 2010 9:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://animetym.fonty.org/
SaNaSu
Pirate king (lvl.9)
SaNaSu


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 9500,000,000 beli
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptyThu May 27, 2010 9:42 pm

Brook napsal:
Juracule se mi nepáčí radši Juraquille :)

Podle OP wiki to je Juracule..
Návrat nahoru Goto down
http://onepiece.4rumer.com
Memphisto

Memphisto


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 27. 05. 10
Age : 33
Location : Hradec Králové

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptyThu May 27, 2010 9:42 pm

S klidem řeknu Mihawk, to je postava přesně dle mého gusta.
Návrat nahoru Goto down
Mayako-chan
Yonkou (lvl.8)
Mayako-chan


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 05. 10
Age : 31
Location : Karviná

Odměna
Odměna: 914,000,000 beli
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptyThu May 27, 2010 9:43 pm

Yup Mihawk vede :D
Návrat nahoru Goto down
http://www.win-ones-way.blog.cz
Brook
Yonkou (lvl.8)
Brook


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 27. 05. 10
Age : 33

Odměna
Odměna: 621,500,000 beli
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptyThu May 27, 2010 9:45 pm

SaNaSu napsal:
Brook napsal:
Juracule se mi nepáčí radši Juraquille :)

Podle OP wiki to je Juracule..

The subject of this article is sometimes called "Juraquille Mihawk" or "Dracule Mihawk".
Návrat nahoru Goto down
http://animetym.fonty.org/
sea

sea


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 05. 10
Age : 37

Odměna
Odměna: 0
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptyThu May 27, 2010 10:20 pm

Mihawk je sice drsňák, ale Jinbei vede. :)
Návrat nahoru Goto down
Scaleo

Scaleo


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 27. 05. 10
Age : 32

Odměna
Odměna: 0
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptyThu May 27, 2010 10:40 pm

jednoznačně Doflamingo.ten chlap prostě ví která bije :D
Návrat nahoru Goto down
BlackJack

BlackJack


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 0
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptyThu May 27, 2010 11:46 pm

Normálně bych halsoval Doflaminga (ten by pro trochu zábavy odkrágloval i Tenryuubita) ale můj hlas patří Kumovi,ten chlap(KYBORG ) je mě sympatický už jenom proto,že mu prošlo skoro vše (bez odpovědí,před zraky admirála zachránil slamáky)
Návrat nahoru Goto down
Elessar

Elessar


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 27. 05. 10
Age : 33

Odměna
Odměna: 0
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptyFri May 28, 2010 12:48 am

Bartholomew Kuma zajímavá postava !eyebrow vždy nějak překvapí
Návrat nahoru Goto down
Entei
Supernova (lvl.5)
Entei


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 27. 05. 10
Location : ...

Odměna
Odměna: 104,500,000 beli
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptySat May 29, 2010 1:10 pm

Mihawk jak jinak ;)
Návrat nahoru Goto down
HoLoWb4cK
Yonkou (lvl.8)
HoLoWb4cK


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 28. 05. 10
Age : 34
Location : Kolín

Odměna
Odměna: 45,500,000 beli
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptySat May 29, 2010 1:38 pm

Mihawk , Boa a Kuma :-)
Návrat nahoru Goto down
Ance
Captain (lvl.3)
Ance


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 29. 05. 10
Age : 32

Odměna
Odměna: 93,000,000 beli
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptySat May 29, 2010 5:24 pm

Boa Hancock... protože je krásná. =D
No, ale ted vážně... ehm... dobře, pořád je to Hancock - prostě jí mám ráda. Ale hned po ní vede JInbei s Mihawkem.
Návrat nahoru Goto down
cendos
Pirate (lvl.1)
cendos


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 7,000,000 beli
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptySun May 30, 2010 11:34 pm

Crocodile má hrozně velkej styl: Doutníček a nezájem prostě pecka jenom ho kazí to že byl první kterej dostal na budku
Návrat nahoru Goto down
Inugami




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 29. 05. 10

Odměna
Odměna: 0
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptyMon May 31, 2010 11:59 am

Tohle je těžký. Já mám více méně ráda všechny. !shy Nej je ale Jinbei, pomohl Luffymu a je vůbec sympatickej. Kuma je super cool, to samé Crocodile. V Alabasta arc jsem ho nesnášela, ale od té doby, co se přidal k Slamákům a v Impel Down Ivankov řekl, že na něj něco ví a pak jeden fanoušek navrhl teorii, že ho změnil z ženské na chlapa, jsem si ho oblíbila. No jo, jsem divná, já vím. ^_^ Docela mě baví i Doflamingo se svým ujetým outfitem.
Návrat nahoru Goto down
Ascarnil




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 07. 03. 11
Age : 37

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptyMon Mar 07, 2011 10:01 pm

Je zajímavý. že miluju postavy jako je Sasuke, Itachi a Gaara, ale Mihawk, který jim je podobný mi přijde nemastný neslaný (asi nemá dostateně pohrdavý přístup k ostatním)...

Zato Crocodile a Dol Flamingo mají šmrnc (rád se na ně dívám, ale nefandím jim)
Návrat nahoru Goto down
HoLoWb4cK
Yonkou (lvl.8)
HoLoWb4cK


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 28. 05. 10
Age : 34
Location : Kolín

Odměna
Odměna: 45,500,000 beli
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptyMon May 30, 2011 9:51 pm

Ascarnil napsal:
Je zajímavý. že miluju postavy jako je Sasuke, Itachi a Gaara, ale Mihawk, který jim je podobný mi přijde nemastný neslaný (asi nemá dostateně pohrdavý přístup k ostatním)...

Zato Crocodile a Dol Flamingo mají šmrnc (rád se na ně dívám, ale nefandím jim)

Mě náhodou Mihawk přijde jako Itachi . . . V obojích připadech silné postavy ale svojí sílu dávají najevo jen když je to nutné . Oba jsou zamlklý a chytrý nevím no . . . přijdou mi tak nějak podobný :D
Návrat nahoru Goto down
Slejhy

Slejhy


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 10. 12. 11

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Nejoblíbenější Shichibukai ? Left_bar_bleue0/0Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? EmptySat Dec 10, 2011 1:41 am

Z těch co zbyli? Asi Mihawk. A pak samozřejmě nejvíc Badass Shichibukai kterej kdy brázdil moře velkolepý Captain Buggy-sama :D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Shichibukai ?   Nejoblíbenější Shichibukai ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nejoblíbenější Shichibukai ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shichibukai
» Nejoblíbenější Mariňák
» Jaká je vaše nejoblíbenější postava ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece :: One piece obecně-
Přejdi na: