One piece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Příjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Scéna ktorá vás najviac rozosmiala...

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Yanai

Yanai


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 07. 09. 10
Age : 25
Location : Slovensko

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... Left_bar_bleue0/0Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... Empty_bar_bleue  (0/0)

Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... Empty
PříspěvekPředmět: Scéna ktorá vás najviac rozosmiala...   Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... EmptySat Jul 30, 2011 9:07 pm

Tak to som zvedavá Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... 166541. Mňa asi dajak v časti keď sa Robin pridala :
-Oy Usopp!
-Hm?!
-Chopper!
Som si to púšťala stále dookola Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... 263387. Alebo v G8 Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... 717731. Je ich veľa. Aké máte obľúbené vy?
Návrat nahoru Goto down
Neurotix
Pirate (lvl.1)
Neurotix


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 11. 03. 11

Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scéna ktorá vás najviac rozosmiala...   Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... EmptySun Jul 31, 2011 8:19 am

Moje asi,když Ace umírá je to fakt smutný a pěkný,ale rozesmála hmm toho je hodně,ale asi nejvíc jak byla na Sanjiho odměna tj ten plagát . :D
Návrat nahoru Goto down
Janaheir
Pirate (lvl.1)
Janaheir


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 18. 08. 10

Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scéna ktorá vás najviac rozosmiala...   Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... EmptyMon Aug 01, 2011 8:53 pm

Těch bylo :D. Sanjiho wanted list, Sogekingovy písničky, Frankyho nástup k posádce, Zoro jako tarzan na Skypiee... Prostě hromada skvělých scén :D
Návrat nahoru Goto down
Yanai

Yanai


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 07. 09. 10
Age : 25
Location : Slovensko

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... Left_bar_bleue0/0Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... Empty_bar_bleue  (0/0)

Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scéna ktorá vás najviac rozosmiala...   Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... EmptyWed Aug 03, 2011 10:01 pm

Janaheir napsal:
Těch bylo :D. Sanjiho wanted list, Sogekingovy písničky, Frankyho nástup k posádce, Zoro jako tarzan na Skypiee... Prostě hromada skvělých scén :D
súhlas so všetkým :D...a sogeking ozaj nemá chybu :D...alebo "skull jooooooooooooke :D"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scéna ktorá vás najviac rozosmiala...   Scéna ktorá vás najviac rozosmiala... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Scéna ktorá vás najviac rozosmiala...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Takže, ktorá postava z One piece ste vy? - testík

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece :: Anime One piece-
Přejdi na: