One piece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Příjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 KAGE KAGE NO MI

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Vorsoth




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 01. 12

KAGE KAGE NO MI Empty
PříspěvekPředmět: KAGE KAGE NO MI   KAGE KAGE NO MI EmptyThu Jan 12, 2012 7:51 pm

KAGE KAGE NO MI Kagekagenomi.th

Dáblovo ovoce kage kage no mi používá shichibukai Gecko Moria.
Kage kage no mi umožňuje ovládat stíny, měnit formu.

Výhodou stínu je, že po vložení stínu do nového těla pak má Moria k dispozici pomocníka se schopností jako bývalý majitel toho stínu.Další výhodou je hodně dobrá obrana, solidní útoky (Moria). Také teoretická nesmrtelnost zombií (až na tu slabinu se solí).

Obrovskou nevýhodou je velká slabina proti soli, pokud zombící dostanou sůl do pusy, tak stíny prostě z těla vylítnou pryč. Další nevýhodou je, že se přenášejí i charaktery bývalých majitelů a někdy se hůře ovládají, příkladem je tučnák se stínem sanjiho :-) nebo hladový stín Luffyho, ale tato nevýhoda je po několika hodinách eliminována (stíny na to zapomenou a jsou v plné moci Morii, príkladem je Luffův stín, po čase přestal řádit a pak poslouchal Moriu). Také pro stíny je sluneční svit absolutne smrtící (proto bylo na lodi Morii pořád zahaleno). Poslední slabinou je, že po smrti bývalých majitelů stínu stíny zmizí, čili Moria musel nechat všechny žít.


P.S: Našel jsem detailnější popis o Gecku Morii a jeho životopis + podrobnější popis jeho schopností, je to v angličtině a já jsem laik, vzal jsem to nejdůležitější a zestručnil jsem to (můžete to klidně doplnit).
P.P.S: Někde dokonce uvádějí, že je to jediné dáblovo ovoce, které je logia a zárověň Parameica, Moria dokáže přepínat do formy logia (stínové utoky + stínová obrana) nebo parameica (dokáže měnit tvar a vlastnosti), můj názor je, že to je logia, logia jak popis říká je ovládání elementů a stín také patrí mezi temné elementy (podobný jako temný element co má Teach), kdybych se spletl, můžete to opravit.
Návrat nahoru Goto down
Neurotix
Pirate (lvl.1)
Neurotix


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 11. 03. 11

KAGE KAGE NO MI Empty
PříspěvekPředmět: Re: KAGE KAGE NO MI   KAGE KAGE NO MI EmptyThu Jan 19, 2012 9:38 am

Logia to není, na tu by nefungovali fyzické útoky a jak můžeme vidět Luffy několikrát trefil Moriu, takže to opravdu není Logia, ale paramecia :)
Návrat nahoru Goto down
Vorsoth




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 01. 12

KAGE KAGE NO MI Empty
PříspěvekPředmět: Re: KAGE KAGE NO MI   KAGE KAGE NO MI EmptyMon Jan 30, 2012 5:03 am

Neurotix napsal:
Logia to není, na tu by nefungovali fyzické útoky a jak můžeme vidět Luffy několikrát trefil Moriu, takže to opravdu není Logia, ale paramecia :)

No jo ale v tom případě to samé můžeš říct u Aokiju a Crocodileho a přitom oba mají logiu a ne pamameicu. Bylo řečeno, že logia znamená ovládnutí nějakého elementu a stín také patří mezi temné elementy a parameica zmanená ovládání svého těla (příklad: Chooper, Nico Robin).
Návrat nahoru Goto down
Neurotix
Pirate (lvl.1)
Neurotix


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 11. 03. 11

KAGE KAGE NO MI Empty
PříspěvekPředmět: Re: KAGE KAGE NO MI   KAGE KAGE NO MI EmptyTue Jan 31, 2012 11:37 am

Ano a on ovládá své tělo, ale Aokijohi a Croco to je něco jiného Croco je typická logia, ale když se koukneš na Aokijiho, tak ten taky jen to u něj nevypadá protože element ledu je pevný element, který prostě nemůžes dát jen tak do prachu, ale v jedno díle bylo ukázáno že ho někdo trefil a on byl rozžírznutej a pak se dal zase do kupy ;)
Návrat nahoru Goto down
Luffus321




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 16. 09. 10

KAGE KAGE NO MI Empty
PříspěvekPředmět: Re: KAGE KAGE NO MI   KAGE KAGE NO MI EmptySat Mar 03, 2012 8:28 pm

Vorsoth napsal:
Neurotix napsal:
Logia to není, na tu by nefungovali fyzické útoky a jak můžeme vidět Luffy několikrát trefil Moriu, takže to opravdu není Logia, ale paramecia :)

No jo ale v tom případě to samé můžeš říct u Aokiju a Crocodileho a přitom oba mají logiu a ne pamameicu. Bylo řečeno, že logia znamená ovládnutí nějakého elementu a stín také patří mezi temné elementy a parameica zmanená ovládání svého těla (příklad: Chooper, Nico Robin).

Co to meleš za blbosti XD Moria není Logia,Crocodile a Aokiji jsou.Logii můžeš zasáhnout,ale jen když na ten útok není připravená nebo nedokáže zareagovat a tu danou část proměnit na daný element.Moria dostal kolikrát na budku a ani jednou neukázal,že se dokáže na stín přeměnit,tak nevím odkud jsis to vycucal že Moria je Logia.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





KAGE KAGE NO MI Empty
PříspěvekPředmět: Re: KAGE KAGE NO MI   KAGE KAGE NO MI Empty

Návrat nahoru Goto down
 
KAGE KAGE NO MI
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece - popis :: Ďáblovo ovoce :: Logia-
Přejdi na: