One piece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Příjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejsmutnější scénka z anime ?

Goto down 
+5
Janaheir
cendos
Brook
Mayako-chan
SaNaSu
9 posters
AutorZpráva
SaNaSu
Pirate king (lvl.9)
SaNaSu


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 9500,000,000 beli
Beli:
Nejsmutnější scénka z anime ? Left_bar_bleue0/0Nejsmutnější scénka z anime ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejsmutnější scénka z anime ? Empty
PříspěvekPředmět: Nejsmutnější scénka z anime ?   Nejsmutnější scénka z anime ? EmptyFri May 28, 2010 10:21 am

Nejsmutnější scénka z anime ? 11b91e88d3_65434406_o2
Která scénka z OP vám připadá nejsmutnější ? Mě se chtělo brečet u Robininy minulosti a u rozloučení s Merry jsem brečela T_T A děsně se těšim až zanimujou Tu scénku z mangy.(Ten kdo jí čte určo ví co myslim.. T_T T_T T_T T_T T_T )


Naposledy upravil SaNaSu dne Fri May 28, 2010 5:02 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://onepiece.4rumer.com
Mayako-chan
Yonkou (lvl.8)
Mayako-chan


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 05. 10
Age : 31
Location : Karviná

Odměna
Odměna: 914,000,000 beli
Beli:
Nejsmutnější scénka z anime ? Left_bar_bleue0/0Nejsmutnější scénka z anime ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejsmutnější scénka z anime ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsmutnější scénka z anime ?   Nejsmutnější scénka z anime ? EmptyFri May 28, 2010 2:46 pm

Rozloučení s Merry na mě fakt působilo nejsmutněji T_T
Návrat nahoru Goto down
http://www.win-ones-way.blog.cz
Brook
Yonkou (lvl.8)
Brook


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 27. 05. 10
Age : 33

Odměna
Odměna: 621,500,000 beli
Beli:
Nejsmutnější scénka z anime ? Left_bar_bleue0/0Nejsmutnější scénka z anime ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejsmutnější scénka z anime ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsmutnější scénka z anime ?   Nejsmutnější scénka z anime ? EmptyFri May 28, 2010 4:48 pm

v anime jsem si zatím nejvíc pobrečel o Boníka a v manze u vy víte koho :D
Návrat nahoru Goto down
http://animetym.fonty.org/
SaNaSu
Pirate king (lvl.9)
SaNaSu


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 9500,000,000 beli
Beli:
Nejsmutnější scénka z anime ? Left_bar_bleue0/0Nejsmutnější scénka z anime ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejsmutnější scénka z anime ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsmutnější scénka z anime ?   Nejsmutnější scénka z anime ? EmptyFri May 28, 2010 4:58 pm

Brook napsal:
v anime jsem si zatím nejvíc pobrečel o Boníka a v manze u vy víte koho :D

Ajo na ty nejnovější dily anime sem uplně zapomněla.. U toho se mi taky chtělo brečet .Jak ten Luffy do toho Den-den mushi řekl Arigato tak sem z toho měla uplně husinu =D T_T
Návrat nahoru Goto down
http://onepiece.4rumer.com
cendos
Pirate (lvl.1)
cendos


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 7,000,000 beli
Beli:
Nejsmutnější scénka z anime ? Left_bar_bleue0/0Nejsmutnější scénka z anime ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejsmutnější scénka z anime ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsmutnější scénka z anime ?   Nejsmutnější scénka z anime ? EmptyMon May 31, 2010 4:19 pm

rotloučení s merry, robinina minulost, ennies lobby, nami a arlong, chopperův odjezd od babči, rozpad slamáků, usopův návrat k posádce, zničení skypiee...asi si nevyberu, ale fakt mám asi nejradši jak vezmou nami její keše pro arlonga a hlavně se mi fakt líbí jak jí luffy dá slamák,aby ho podržela nevim proč ale dost mě to dostáva
Návrat nahoru Goto down
Janaheir
Pirate (lvl.1)
Janaheir


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 18. 08. 10

Nejsmutnější scénka z anime ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsmutnější scénka z anime ?   Nejsmutnější scénka z anime ? EmptySun Sep 19, 2010 3:08 pm

Nejhorší bylo asi loučení s Merry. Ale nedávno jsem shlédla Brookovu minulost a ta mě dostala. Možná i víc než Robinina minulost a to už je co říct.
Edit: Takže Brookova minulost byla sice strašná, ale málem jsem brečela, když umřel Bon-chan T_T


Naposledy upravil Janaheir dne Sun Nov 14, 2010 4:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 30. 10. 10
Age : 30

Nejsmutnější scénka z anime ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsmutnější scénka z anime ?   Nejsmutnější scénka z anime ? EmptyTue Nov 02, 2010 8:28 pm

loučení s Merry T_T slza ukápla
Návrat nahoru Goto down
Mayako-chan
Yonkou (lvl.8)
Mayako-chan


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 05. 10
Age : 31
Location : Karviná

Odměna
Odměna: 914,000,000 beli
Beli:
Nejsmutnější scénka z anime ? Left_bar_bleue0/0Nejsmutnější scénka z anime ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejsmutnější scénka z anime ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsmutnější scénka z anime ?   Nejsmutnější scénka z anime ? EmptyFri Nov 12, 2010 6:46 pm

rozloučení s Bon-chan a smrt Whitebearda - já toho dědka fakt měla ráda !angry
Návrat nahoru Goto down
http://www.win-ones-way.blog.cz
Yanai

Yanai


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 07. 09. 10
Age : 25
Location : Slovensko

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Nejsmutnější scénka z anime ? Left_bar_bleue0/0Nejsmutnější scénka z anime ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Nejsmutnější scénka z anime ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsmutnější scénka z anime ?   Nejsmutnější scénka z anime ? EmptySun Nov 21, 2010 8:46 pm

v mange pri Ace-ovi T_T ...a v anime?...Robinina minulost, ta ma dostala, a pri Merrinke mi bolo domplacu !whistle
Návrat nahoru Goto down
Darez

Darez


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 22. 02. 11

Nejsmutnější scénka z anime ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsmutnější scénka z anime ?   Nejsmutnější scénka z anime ? EmptyTue Feb 22, 2011 12:04 am

Drum island Arc,

vzdycky jsem se u toho rozbrecel a to me jen tak neco nevyvede z klidu :D
Chopperova minulost a ten filnalni monolog Hiluluka, to je proste srdcovka....
Návrat nahoru Goto down
Neurotix
Pirate (lvl.1)
Neurotix


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 11. 03. 11

Nejsmutnější scénka z anime ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsmutnější scénka z anime ?   Nejsmutnější scénka z anime ? EmptyTue Aug 02, 2011 8:08 am

Aceova smrt -.-"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejsmutnější scénka z anime ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsmutnější scénka z anime ?   Nejsmutnější scénka z anime ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nejsmutnější scénka z anime ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vaše TOP anime
» Ohledně sekce "Ostatní anime"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece :: Anime One piece-
Přejdi na: