One piece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Příjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Zoan - obecný popis

Goto down 
AutorZpráva
Entei
Supernova (lvl.5)
Entei


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 27. 05. 10
Location : ...

Odměna
Odměna: 104,500,000 beli
Beli:
Zoan - obecný popis Left_bar_bleue0/0Zoan - obecný popis Empty_bar_bleue  (0/0)

Zoan - obecný popis Empty
PříspěvekPředmět: Zoan - obecný popis   Zoan - obecný popis EmptyTue Jun 01, 2010 5:57 pm

- Doslovně přeloženo jako zvířecí systém . Je to jeden z druhů ďáblova ovoce . Tento druh ovoce dokáže uživatele změnit napůl zvíře nebo na zvíře a napůl člověka .Zoan je zvlášť efektivní na boj z blízka . Zoan poskytuje tři formy : přirozenou , hybridní a transformovanou . Zoan ovoce zvyší hlavně fyzické vlastnosti ( síla , rychlost ... ) Každý uživatel může měnit své formy podle výhody .

Zoan - obecný popis 180px-InuInunoMiModelDachshund

Jsou taky 4 typy Zoan ovoce .

-Carnivorous Zoan ( Masožravý Zoan ) = Jak uvedl Chopper jsou to uživatele dravé a krvelačné povahy . Mají tendenci být lépe přizpůsobený k boji než ostatní . Jsou mnohem nebezpečnější a silnější fyzického boje . jeden z nejextrémnějších případů je Rob Lucci - který přešel až do vysoké leopardí formy .
- Ancient Zoan ( Starověký Zoan ) = Je zřejmě mnohem vzácnější druh Zoan ovoce . Dovoluje uživatelům přeměnit staré a vyhynulé zvířata , jako jsou plazy nebo dinosauři . Jediný viděný uživatel tohoto Zoan ovoce je zatím X.Drake ( který oživil dinosaura ) .
- Awakened Zoan ( Procitnutý Zoan ) = Jsou uživatelé , kteří mají neznámé prostředky k tomu ,aby byl uživatel silnější, tvrdší ... než normálně . I když je uživatel v bezvědomí je furt ve zvířecí formě a taky je vzpřímený a držívá zbraň . Čtyři Démoní strážci jsou takhle klasifikováni .
- Mythical Zoan ( Mystický Zoan ) = Velmi vzácný druh Zoan ovoce , je ještě vzácnější než Logie .. Umožňují uživatelům přeměnit mytologické bytosti , které jsou považovány za legendy a podobně . Jediný znamý uživatel zatím je jen Marco .

Seznam Zoan ovocí
Psí :
Inu Inu no mi . Šakal - vlk - pes
Kraví :
Ushi Ushi no mi . Bizon - žirafa
Kočičí :
Neko Neko no mi . Leopard
Ptačí :
Tori Tori no mi : Sokol
Hadí :
Hebi Hebi no mi : Anakonda , královská kobra .
Jednotní :
Hito Hito no mi , Mogu Mogu no mi , Uma Uma no mi , Zou Zou no mi

Zoan - obecný popis 180px-Birdbirdfalcon

Sanasu: schváleno - pěkné - 4,000,000
Návrat nahoru Goto down
 
Zoan - obecný popis
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Logia - obecný popis

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece - popis :: Ďáblovo ovoce :: Typy ovocí-
Přejdi na: