One piece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Příjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SUBE SUBE NO MI

Goto down 
AutorZpráva
Entei
Supernova (lvl.5)
Entei


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 27. 05. 10
Location : ...

Odměna
Odměna: 104,500,000 beli
Beli:
SUBE SUBE NO MI Left_bar_bleue0/0SUBE SUBE NO MI Empty_bar_bleue  (0/0)

SUBE SUBE NO MI Empty
PříspěvekPředmět: SUBE SUBE NO MI   SUBE SUBE NO MI EmptyMon Jun 07, 2010 6:29 pm

Sube Sube no Mi

SUBE SUBE NO MI 215px-Sube_Sube_no_Mi
Info - Toto je druh Ďáblova ovoce typ Paramecia . Bylo snězeno Alvidou . Alvidě pak měla " kluzké " tělo když se ji někdo pokusil zasáhnout mečem či udeřit rukou prostě sjelo tzv . chrání uživatele před většině zraněním . Tohle ovoce dalo dá se říct Alvidě novou podobu když ji viděl Luffy poprvé byla tlustá a hnusná a když snědla toto ovoce byla najednou krásná . Sube také znamená hladký kromě toho SubeSube může znamenat mladé a sexy . Toto ovoce lze rozšířit i na uživatelovo oblečení a předměty což šlo vidět na Alvidě když se ji Mariňáci pokoušeli chytit , zdá se že Alvida ještě díky tomu může svůj těžkej " palcát " nosit s lehkostí . Toto ovoce má nevýhodu i když se uživatelovo tělo stane kluzké tak není nedotknutelné např . Když Smoker hodil na Buggyho a Alvidu síť tak je to chytilo . Kromě této nevýhody neposkytuje žádnou jinou nevýhodu .

Sube Sube Spur : Někdo Alvidě nastaví rampu . Alvida si sundá boty ( sandály ) A " sesouvá " se z rampy díky jejímu Sube Sube ovoci v dobu když se dotkne země tak se " klouže " po zemi a je o dost rychlejší .Toto se vyrovnalo i Buggyho Bara Bara car
Poprvé bylo použito v epizodě 45 , kapitole 51.

HoLoWb4cK : Pěkné . . . 9,000,000
Sanasu: Gomen. Nesouhlas. 7,000,000beli
Návrat nahoru Goto down
 
SUBE SUBE NO MI
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece - popis :: Ďáblovo ovoce :: Paramecia-
Přejdi na: