One piece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Příjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nico Robin

Goto down 
AutorZpráva
cendos
Pirate (lvl.1)
cendos


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 7,000,000 beli
Beli:
Nico Robin Left_bar_bleue0/0Nico Robin Empty_bar_bleue  (0/0)

Nico Robin Empty
PříspěvekPředmět: Nico Robin   Nico Robin EmptyMon Jun 07, 2010 8:35 pm

Nico Robin Hanahanaoh7

pozice: archeolog
věk: 28
výška: 188cm
odměna: 80 000 000
Ďáblovo ovoce: Hana Hana no Mi
životní sen: objevit pravou historii
rodné město: Ohara


Robin je postava s nejchmurnější minulostí, když na jeji hlavu byla už od osmi let vypsána odměna 79 000 000. Poprvé se objevuje ve službách Crocodila, ale když Luffy Crocodila porazí, tak jí zachrání život a Robin se přidá ke Slamákům se slovy, že nemá kam jinam by šla. Nikdo ji zpočátku nevěří, ale z Robin se časem stane plnohodnotný Slamák a tak když je ve Water 7 unesena, Slamáci neváhají a vyráží ji zachránit.
Robin je chytrá, klidná a miluje knížky. Do Luffyho srandiček se nezapojuje, ale vždy se jim směje. Její touha po poznání je úplně stejná jako Luffyho po dobrodružství, takže pokud Luffy zavelí, Robin nikdy moc neváhá. Pro vládu je Robin největší hrozba, protože jako jediná dokáže přečíst poneglyfy a vláda rozhodně netouží po tom, aby je někdo rozluštil.

Zdroj: já

HoLoWb4cK : Schváleno . . . jen poznámka , jeji pozice je archeolog a ne historik ( už jsem to upravil ) . . . 7,000,000
Sanasu: Jo odměnu schvaluji. Ale mám další výtku: Robin měří 188cm(už sem opravila)
Návrat nahoru Goto down
 
Nico Robin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece - popis :: Postavy-
Přejdi na: