One piece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Příjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)

Goto down 
+2
SaNaSu
Ance
6 posters
AutorZpráva
Ance
Captain (lvl.3)
Ance


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 29. 05. 10
Age : 32

Odměna
Odměna: 93,000,000 beli
Beli:
Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Left_bar_bleue0/0Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty_bar_bleue  (0/0)

Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) EmptySun Jun 13, 2010 8:43 pm

Kapitola 588

Četla jsem někde, že příští týden nebude další kapitola takže až... kdy to je? Další kapitola bude až někdy po 23. 6. T_T
Znamená to snad, že tenhle flashback je u konce? Jinak nevím proč by si Oda bral přestávku v prostřed flashbacku, jsem si docela jista, že se už vrátíme zpátky do současnosti k Luffymu na AL. Ale zrovna tenhle flashback se mi dost líbil !love (nevadilo by mi, kdyby pokračoval, ale pravda je, že už se musí Slamáci dát zpátky dohromady).

A co se týče děje v tomhle díle... Tak nějak bylo zřejmé, že když se Sabo vypluje "naproti" Tenryubiitovi bude to jeho konec. Ale opravdu si myslíte, že je po smrti?

Kdyby byl naživu až do téhle doby, nevím proč se neobjevil při Aceově popravě... po netu letí různé teorie !eyebrow (už jsem četla, že Sabo je Trafalgar Law apod.). Ale taky je možné, že byl jen flashbackovou postavou asi jako Bellemere, Saul apod.

Myslím, že celý účel této vzpomínky zpět je, aby Luffy se neutápěl v sebelítosti a šel dál a ne přímo o představení nové postavy - Saba - což jistě bylo důležité. Stejně jako při Sabově smrti... tak i teď po Aceovi Luffy se musí vzchopit.
Návrat nahoru Goto down
SaNaSu
Pirate king (lvl.9)
SaNaSu


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 9500,000,000 beli
Beli:
Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Left_bar_bleue0/0Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty_bar_bleue  (0/0)

Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) EmptySun Jun 13, 2010 9:08 pm

Jo taky mě štve že příště nebude kapitola T_T (Taky kdo by skákal radostí co?) Na 95% už flasback skončil- abych řekla pravdu ani mě moc nebavil :D :D a Sabo se mi ani moc nezalíbil, takže doufám že fakt umřel (gomen =D ).

Jinak dobrý téma XD XD Chtěla sem ho taky udělat ale byla sem moc líínááá =D
Návrat nahoru Goto down
http://onepiece.4rumer.com
Mayako-chan
Yonkou (lvl.8)
Mayako-chan


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 05. 10
Age : 31
Location : Karviná

Odměna
Odměna: 914,000,000 beli
Beli:
Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Left_bar_bleue0/0Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty_bar_bleue  (0/0)

Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) EmptySun Jun 13, 2010 10:12 pm

Já Sabovi rozhodně fandím ,byl mi docela sympatickej od první chvíle, takže jasná volba !blush , jinak nejspíš jsem z té malé menšiny, ale tento flahback mi přišel jako příjemné zpestření a jako "most" k dalšímu ději a posunu kupředu =)
Návrat nahoru Goto down
http://www.win-ones-way.blog.cz
Ance
Captain (lvl.3)
Ance


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 29. 05. 10
Age : 32

Odměna
Odměna: 93,000,000 beli
Beli:
Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Left_bar_bleue0/0Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty_bar_bleue  (0/0)

Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) EmptySun Jun 13, 2010 10:14 pm

Taky myslím, že je lepší ho nechat mrtvýho... ale kdyby se přece jen objevil - s Odou nikdy nevíme, co všechno můžeme čekat - tak mi to taky nevadí, ale byla by to taková slabá náhražka za Acee... tím myslím jako že se objeví dalš "starší bratr" apod. Ale zas by bylo zajímavý vidět, jak se změnil za ty léta a dozvědět se co těch posledních 10 let dělal. Čekala bych, že by byl dost silný, ne? Když mu bylo 10 tak byl s Aceem po fyzické stránce tak na stejné úrovni takže by mohl být o dost silnější, možná i s DF... a taky by se mohl přidat k revolucionářům či nějak bojovat proti světovým aristokratům... jistě by to bylo zajímavý. !kawaii

No ale zpět k Luffymu - jsem si jistá, že to byl konec Luffyho vzpomínání (možná plus pár stránek v příštím díle) a pak už chci vidět jen jak se vydá zpět na SA a setká se tam se svou posádkou. Je docela možný, že ho bude Hancock následovat, ale nevím, nevím. (tak či tak jsem PRO pro její přijetí do posádky, ale kdyby ne, taky se nic neděje... bude jiná ženská, snad nějaká dost mocná a silná - nj, čekám, že to bude holka, pro udržení "rovnováhy" v posádce). Akrom toho všeho, jsem zvědavá, jaký šílenství teď vypukne... s BB s novým DF, s uprchlými vězni z 5 levelu, s mrtvým Yonkou WB - rovnováha 3 velkých mocností dostává pěknou trhlinu... a hlavně!!! Luffy s novou odměnou... ale to se nejspíš asi nesplní (jen jsem chtěla, aby měl nejvyšší odměnu ze Supernov - nejspíš dost klišé).
Návrat nahoru Goto down
Brook
Yonkou (lvl.8)
Brook


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 27. 05. 10
Age : 33

Odměna
Odměna: 621,500,000 beli
Beli:
Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Left_bar_bleue0/0Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty_bar_bleue  (0/0)

Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) EmptySun Jun 13, 2010 10:57 pm

Když si Oda vezme pauzu tak to znamená, že uzavřel jeden příběh a zase valí přemejšlet nad dalším... Jinak Sabo mi byl sympatickej a doufám, že pořád je, jinak teorie, že Law ztratil pamět a je to Sabo mě fakt dostávaj :D Oda je prostě Oda, Sabo mrtvej určitě není a ani bych se nedivil kdyby to byl někdo kdo už se tam mihnul, jenže mě vůbec nenapadá kdo :D
Návrat nahoru Goto down
http://animetym.fonty.org/
SaNaSu
Pirate king (lvl.9)
SaNaSu


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 9500,000,000 beli
Beli:
Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Left_bar_bleue0/0Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty_bar_bleue  (0/0)

Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) EmptyThu Jul 22, 2010 12:36 pm

Táák copak si myslíte že bude asi tak v těch novinách ? :) A co muže být napsaný v tom dopise pro Buggyho ?
Návrat nahoru Goto down
http://onepiece.4rumer.com
Greedo
Yonkou (lvl.8)
Greedo


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 05. 10
Age : 33

Odměna
Odměna: 706,000,000 beli
Beli:
Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Left_bar_bleue0/0Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty_bar_bleue  (0/0)

Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) EmptyThu Jul 22, 2010 9:06 pm

Ja myslím, že tam bude zvýšená odmena, 500 melonov alebo viac
Návrat nahoru Goto down
Ance
Captain (lvl.3)
Ance


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 29. 05. 10
Age : 32

Odměna
Odměna: 93,000,000 beli
Beli:
Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Left_bar_bleue0/0Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty_bar_bleue  (0/0)

Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) EmptyFri Jul 23, 2010 10:01 pm

V novinách - to fakt netuším, co by to mohlo být...
1) možná zvýšená odměna - !want hádala bych na 500,000,000 Beli (ne víc, ani míň)
2) Luffy zase něco provedl - něco hodně velkýho (možná část Rayleigho plánu) !snicker
3) něco úplně jinýho... !eyebrow

Dopis pro Buggyho - že by... titul Shichibukai? XD Nevím, co by WG od něj chtěla, když ne spolupráci. V opačném případě by se neobtěžovala posílat dopis, ne?
Návrat nahoru Goto down
Neurotix
Pirate (lvl.1)
Neurotix


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 11. 03. 11

Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) EmptyTue Aug 30, 2011 11:51 pm

Dopis aby se stal shichibukai určitě :D
Návrat nahoru Goto down
Mayako-chan
Yonkou (lvl.8)
Mayako-chan


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 05. 10
Age : 31
Location : Karviná

Odměna
Odměna: 914,000,000 beli
Beli:
Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Left_bar_bleue0/0Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty_bar_bleue  (0/0)

Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) EmptyTue Nov 22, 2011 6:57 pm

....už aby skončil Fishman arc.... !notfunny
Návrat nahoru Goto down
http://www.win-ones-way.blog.cz
Neurotix
Pirate (lvl.1)
Neurotix


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 11. 03. 11

Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) EmptySun Nov 27, 2011 12:41 am

Mě celkem baví ale chci vidět Luffyho sílu na povrchu to je pravda no :)
Návrat nahoru Goto down
Mayako-chan
Yonkou (lvl.8)
Mayako-chan


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 05. 10
Age : 31
Location : Karviná

Odměna
Odměna: 914,000,000 beli
Beli:
Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Left_bar_bleue0/0Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty_bar_bleue  (0/0)

Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) EmptyTue Nov 29, 2011 10:56 am

Neurotix napsal:
Mě celkem baví ale chci vidět Luffyho sílu na povrchu to je pravda no :)
Ale jednostranné domlácení fishmanů je nuda, chtělo by něco jako Enies Lobby - jak se to zdálo tak nevýchodné a bylo to plné napětí.... !drunk
Návrat nahoru Goto down
http://www.win-ones-way.blog.cz
Neurotix
Pirate (lvl.1)
Neurotix


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 11. 03. 11

Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) EmptySat Dec 17, 2011 1:45 pm

Mayako-chan napsal:

Ale jednostranné domlácení fishmanů je nuda, chtělo by něco jako Enies Lobby - jak se to zdálo tak nevýchodné a bylo to plné napětí.... !drunk

Jono ! Ale těším se na souboje s Mariňákama na moři to si tam přijde jen Zoro a rozsekne 5 lodí zarás :D
Návrat nahoru Goto down
Mayako-chan
Yonkou (lvl.8)
Mayako-chan


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 05. 10
Age : 31
Location : Karviná

Odměna
Odměna: 914,000,000 beli
Beli:
Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Left_bar_bleue0/0Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty_bar_bleue  (0/0)

Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) EmptyWed Mar 07, 2012 7:37 pm

LAW-chan rules!!! !drunk !blush XB cool boy
Návrat nahoru Goto down
http://www.win-ones-way.blog.cz
Sponsored content





Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)   Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuze nejnovějších kapitol mangy (SPOILERY)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vaše TOP mangy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece :: Manga One piece-
Přejdi na: