One piece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Příjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Oblíbené filmy/seriály

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Memphisto

Memphisto


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 27. 05. 10
Age : 33
Location : Hradec Králové

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Oblíbené filmy/seriály Left_bar_bleue0/0Oblíbené filmy/seriály Empty_bar_bleue  (0/0)

Oblíbené filmy/seriály Empty
PříspěvekPředmět: Oblíbené filmy/seriály   Oblíbené filmy/seriály EmptyMon Jun 14, 2010 5:07 pm

Tak... zde si můžete postnout vaše oblíbené filmy, seriály, či rovnou zaměření na lokální kinematografie. Čekám na tipy =)


Já osobně mám nejvíce rád asijskou kinematografii. Japonsko mě ovlivnilo nejen pomocí anime, ale velkým kultem je pro mě asi nejlegendárnější série v japonsku vzešlá. Tím je Gojira series. Neznám osobitější a kouzelnější sérii filmů, kde chlápek v gumovém kostýmu demoluje papumdeklové baráčky a modela autíček a tančíků. Koruna je potom souboj s nějakým jiným monstrem... lahoda!
To samozřejmě platí o dalších monster filmech japonské výroby, Gappa, Gamera atd... ovšem Gojira je přecijen srdcovka.

Také mám rád asijské vizuální orgie. Barevné, velkolepé filmy jako "Hrdina" s Jetem Li, "Tygr a Drak", "Klan létajících dýk", či "Goemon".

Druhou nejoblíbenější kinematografií je zcela jistě ta naše. Filmy s Vlastou Burianem mám velice rád. Dále můžu filmy typu "Tajemství Hradu v Karpatech", či komedie stylu "Jedna ruka netleská".

Co se týče žánrů, nejradši mám sci-fi a fantasy, muzikály, horrory a všeobecně kvalitní, osobité filmy, které si nehrají na to, co nejsou a ani nemohou být.
Za sebe můžu říct pár oblíbených filmů z těchto žánrů. 2001:Vesmírná odysea, Stalker, 12 opic, Moulin Rouge, Nightmare before christmas, Věc, Záhada Blair witch atd atd

Co se týče seriálů... již moc nesleduju, ale pár oblíbených jsem měl a mít budu. Samozřejmě Akta-X, Krajní meze, Simpsonovy atd

málem bych zapoměl ne Red Dwarfa xD Rimmer je jedna z nejgeniálnějších filmových postav všech dob


Naposledy upravil Memphisto dne Mon Jun 14, 2010 8:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
HoLoWb4cK
Yonkou (lvl.8)
HoLoWb4cK


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 28. 05. 10
Age : 34
Location : Kolín

Odměna
Odměna: 45,500,000 beli
Beli:
Oblíbené filmy/seriály Left_bar_bleue0/0Oblíbené filmy/seriály Empty_bar_bleue  (0/0)

Oblíbené filmy/seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené filmy/seriály   Oblíbené filmy/seriály EmptyMon Jun 14, 2010 8:10 pm

No tak nejradší mám taky sci-fi a fantasy ale zase nekoukám jen na tyhle dva žánry :D . K nejoblíbenějším filmům patří

Minority Report , Bourne trilogy , Kokosy na Sněhu , Piráti z Karibiku , Star Wars
Jak dostat tatínka do polepšovny , Merlin , Klub rváčů a Kult Hákového kříže . . .

A seriály . Tak to budou :

How i met your mother , Červený Trpaslík , Dva a půl chlapa a tak podobně :-)
Návrat nahoru Goto down
Entei
Supernova (lvl.5)
Entei


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 27. 05. 10
Location : ...

Odměna
Odměna: 104,500,000 beli
Beli:
Oblíbené filmy/seriály Left_bar_bleue0/0Oblíbené filmy/seriály Empty_bar_bleue  (0/0)

Oblíbené filmy/seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené filmy/seriály   Oblíbené filmy/seriály EmptyMon Jun 14, 2010 10:32 pm

Tak filmy asi tak Božskej Bruce , Pohádky na dobrou noc ( dobrá komedie ) :D atd hlavně komedie s akcí nebo jen čistě nějaká rodiná komedie . + Simpsonovy ve filmu a nebo ještě jen akce je jich fakt kupa a uvedl sem jenom nějaký , který sem si vzpomněl :D
Ale nějaký to fantasy jako je pán prstenů se hodí :) nebo ... sci-fi

Seriály : Heh no asi Simpsonovy a Futurama :)


Naposledy upravil Lyall dne Wed Jun 16, 2010 8:38 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Mayako-chan
Yonkou (lvl.8)
Mayako-chan


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 05. 10
Age : 31
Location : Karviná

Odměna
Odměna: 914,000,000 beli
Beli:
Oblíbené filmy/seriály Left_bar_bleue0/0Oblíbené filmy/seriály Empty_bar_bleue  (0/0)

Oblíbené filmy/seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené filmy/seriály   Oblíbené filmy/seriály EmptyTue Jun 15, 2010 2:26 pm

Opravdu jsem si zamilovala Pána Prstenů, dále pak jsem si oblíbila tvorbu Tima Burtona, ale hlavně staré Kurosawovi filmy a filmy s Vlastou Burianem =)
Jinak zbožnuju pohádky všeho druhu =D
Ze seriálů jsem sledovala Červeného trpaslíka a Simsny XD
Návrat nahoru Goto down
http://www.win-ones-way.blog.cz
Memphisto

Memphisto


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 27. 05. 10
Age : 33
Location : Hradec Králové

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Oblíbené filmy/seriály Left_bar_bleue0/0Oblíbené filmy/seriály Empty_bar_bleue  (0/0)

Oblíbené filmy/seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené filmy/seriály   Oblíbené filmy/seriály EmptySat Jul 17, 2010 4:54 pm

Stardust (Hvězdný prach). Film, který jsem viděl včera a který mě tak okouzlil, nadchnul a dojmul, že mi naprosto chyběla slova. Už znovu jsem si dokázal, že žiju s hlavou v oblacích a když ta oblaka skrývají něco tak kouzelného jako Yvaine ( !love ), stává se to srdcovou záležitostí. !blush
Film, který už po jediném shédnutí je pro mě srdcovkou a který mi byl za posledních několik let skutečně nejbližší. Plných 100% procent.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblíbené filmy/seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené filmy/seriály   Oblíbené filmy/seriály Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Oblíbené filmy/seriály
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: Ostatní :: Ostatní diskuze-
Přejdi na: