One piece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Příjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kateikyoushi Hitman Reborn!

Goto down 
AutorZpráva
Ance
Captain (lvl.3)
Ance


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 29. 05. 10
Age : 32

Odměna
Odměna: 93,000,000 beli
Beli:
Kateikyoushi Hitman Reborn! Left_bar_bleue0/0Kateikyoushi Hitman Reborn! Empty_bar_bleue  (0/0)

Kateikyoushi Hitman Reborn! Empty
PříspěvekPředmět: Kateikyoushi Hitman Reborn!   Kateikyoushi Hitman Reborn! EmptySun Jul 18, 2010 8:32 pm

Kateikyoushi Hitman Reborn!
Kateikyoushi Hitman Reborn! Khr

Tsunayoshi Sawada - přezdíván "budižkničemu Tsuna" - je špatný skoro ve všem: sportu, testech, zkouškách a dokonce i v lásce. Ale když dostane domácího učitele, vše v jeho životě nabere jiný směr. Jeho novým domácím učitelem je Reborn, dětský odstřelovač patřící k italské mafii, jenž si libuje ve sparťanském způsobu učení Tsuny různým věcem.

Později se Tsuna od Reborna dozví, že je dědicem 10-té generace nejsilnější rodiny italské mafie - a to Vongola rodiny - proto teď musí najít ty pravé strážce a porazit nepřátele a při tom všem stihnout chodit do školy a přežít Rebornovy smrtící učitelské praktiky a kulky.

kód:
 ANIME:
http://www.goodanime.net/category/kateikyoushi_hitman_reborn
MANGA:
http://www.onemanga.com/Katekyo_Hitman_Reborn/
Návrat nahoru Goto down
Ance
Captain (lvl.3)
Ance


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 29. 05. 10
Age : 32

Odměna
Odměna: 93,000,000 beli
Beli:
Kateikyoushi Hitman Reborn! Left_bar_bleue0/0Kateikyoushi Hitman Reborn! Empty_bar_bleue  (0/0)

Kateikyoushi Hitman Reborn! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kateikyoushi Hitman Reborn!   Kateikyoushi Hitman Reborn! EmptySun Jul 18, 2010 9:05 pm

Před dvěma měsíci jsem si tak pročítala různé doporučené anime a mangy, hlavně shounen (ptž jediný shounen, co jsem četla bylo OP) a hledala jsem nějaké nové, zajímavé... tak jsem viděla, že na KHR jsou dobré recenze a zkusila... zprvu to byla spíš jen komedie - sice dobrá, ale už jsem chtěla, aby se něco dělo, přišlo to až kolem nějaké 60-té kapitoly (kdybych věděla, asi bych přeskočila) a opravdu mě to hodně začínalo zajímat a četla jsem skoro v kuse, někde v půlce jsem zastavila a přeskočila na anime, kde jsem dokoukala až do posledního dílu a pak dočetla zbytek mangy.

Děj - 3,5/5
Postavy - 4,5/5 (sem tam se objeví otravné postavy, ale kde ne)
Kresba - 5/5 (četla jsem různé recenze, že je to obyčejné, ale mě se líbí autorčin styl kresby, dokonce velmi)
Akce - 3/5 (přece jen víc akce bych uvítala, jj, je tam dost bojování, ale při boji každý soupeř ukáže dva-tři útoky a konec)
Zábava - 4/5 (i přes trochu - možná i víc - klišé vývojem a předvídatelným dějem si tuto shounen mangu užívám, netrpělivě čekám na každou další kapitolu a díl spolu s OP, což je u někoho jako já - kdo se snadno u čehokoliv unudí - dost překvapivé)

Opravdu skvělá manga, hodnotila bych ji asi 9/10, anime zase 8/10, některé filler arky jsou otravné, a pak zvláště tréninkové arky.
Návrat nahoru Goto down
 
Kateikyoushi Hitman Reborn!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: Ostatní :: Ostatní manga-
Přejdi na: