One piece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Příjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Co posloucháte za hudbu?

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Memphisto

Memphisto


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 27. 05. 10
Age : 33
Location : Hradec Králové

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Co posloucháte za hudbu? Left_bar_bleue0/0Co posloucháte za hudbu? Empty_bar_bleue  (0/0)

Co posloucháte za hudbu? Empty
PříspěvekPředmět: Co posloucháte za hudbu?   Co posloucháte za hudbu? EmptyThu May 27, 2010 9:58 pm

Co posloucháte za hudbu? Brooklaboon2
Návrat nahoru Goto down
Mayako-chan
Yonkou (lvl.8)
Mayako-chan


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 05. 10
Age : 31
Location : Karviná

Odměna
Odměna: 914,000,000 beli
Beli:
Co posloucháte za hudbu? Left_bar_bleue0/0Co posloucháte za hudbu? Empty_bar_bleue  (0/0)

Co posloucháte za hudbu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co posloucháte za hudbu?   Co posloucháte za hudbu? EmptyFri May 28, 2010 1:52 pm

Ted poslouchám skupiny Versailles (visual-kei) a Coldrain (rock). Z těch ostatních to budou asi Evanescence. Pak ještě nějaké OSTy z oblíbených anime
Návrat nahoru Goto down
http://www.win-ones-way.blog.cz
Memphisto

Memphisto


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 27. 05. 10
Age : 33
Location : Hradec Králové

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Co posloucháte za hudbu? Left_bar_bleue0/0Co posloucháte za hudbu? Empty_bar_bleue  (0/0)

Co posloucháte za hudbu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co posloucháte za hudbu?   Co posloucháte za hudbu? EmptyFri May 28, 2010 10:32 pm

http://www.last.fm/user/Memphistoo

zde uvidíte. Ale především black metal, avantgarde, post-black, industrial, experimental, ambient.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 27. 05. 10
Age : 29

Odměna
Odměna: 0
Beli:
Co posloucháte za hudbu? Left_bar_bleue0/0Co posloucháte za hudbu? Empty_bar_bleue  (0/0)

Co posloucháte za hudbu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co posloucháte za hudbu?   Co posloucháte za hudbu? EmptySun May 30, 2010 7:02 am

J-rock, J-pop. Inač milujem soundtracky nielen z anime ale aj z niektorých hier a ešte openingy niektorých anime. A taktiež milujem Vocaloid - Miku a potom aj Megpoid a Miki. ^^
Ale inak počúvam všetko, čo sa mi zapáči. ^^


Naposledy upravil Mina dne Sat Jun 19, 2010 4:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Entei
Supernova (lvl.5)
Entei


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 27. 05. 10
Location : ...

Odměna
Odměna: 104,500,000 beli
Beli:
Co posloucháte za hudbu? Left_bar_bleue0/0Co posloucháte za hudbu? Empty_bar_bleue  (0/0)

Co posloucháte za hudbu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co posloucháte za hudbu?   Co posloucháte za hudbu? EmptySun May 30, 2010 8:02 am

Já poslouchám to co se mi líbí ;)
Návrat nahoru Goto down
HoLoWb4cK
Yonkou (lvl.8)
HoLoWb4cK


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 28. 05. 10
Age : 34
Location : Kolín

Odměna
Odměna: 45,500,000 beli
Beli:
Co posloucháte za hudbu? Left_bar_bleue0/0Co posloucháte za hudbu? Empty_bar_bleue  (0/0)

Co posloucháte za hudbu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co posloucháte za hudbu?   Co posloucháte za hudbu? EmptySun May 30, 2010 12:54 pm

Rock , Punkrock , J-rock , různý soundtracky . . . někdy si poslechnu i něco tvrdšího a někdy si poslechnu i nějakej ten popík :D :D :D prostě to co se mi libí
Návrat nahoru Goto down
Mayako-chan
Yonkou (lvl.8)
Mayako-chan


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 05. 10
Age : 31
Location : Karviná

Odměna
Odměna: 914,000,000 beli
Beli:
Co posloucháte za hudbu? Left_bar_bleue0/0Co posloucháte za hudbu? Empty_bar_bleue  (0/0)

Co posloucháte za hudbu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co posloucháte za hudbu?   Co posloucháte za hudbu? EmptyTue Nov 22, 2011 7:06 pm

Edit: MANOWAR !psychotic já ty starý chlápky miluju
Jo a minule jsem zapomněla zmínit Beatles - srdcovka ze základky, kdy to do nás cpala angličtinářka (ale překvapivě jsem si je fakt oblíbila....)
Návrat nahoru Goto down
http://www.win-ones-way.blog.cz
Sponsored content





Co posloucháte za hudbu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co posloucháte za hudbu?   Co posloucháte za hudbu? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co posloucháte za hudbu?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: Ostatní :: Ostatní diskuze-
Přejdi na: