One piece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Příjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Konjiki no Gash Bell

Goto down 
AutorZpráva
Mayako-chan
Yonkou (lvl.8)
Mayako-chan


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 05. 10
Age : 31
Location : Karviná

Odměna
Odměna: 914,000,000 beli
Beli:
Konjiki no Gash Bell Left_bar_bleue0/0Konjiki no Gash Bell Empty_bar_bleue  (0/0)

Konjiki no Gash Bell Empty
PříspěvekPředmět: Konjiki no Gash Bell   Konjiki no Gash Bell EmptyThu Sep 09, 2010 6:15 pm

Konjiki no Gash Bell Zatch
Každých 1000 let vypukne boj o nového krále démonů. 100 démoních "dětí" je posláno se svou knihou do světa lidí a hledají svého partáka. Děj se točí hlavně okola malého démonka Gashe Bell a jeho partnera "géniuse" Takamine Kiyomara.
Gash je malé děcko se ztrátou paměti, které miluje (nejspíš) pstruhy a svého cigaretového kámoše Vulcana, ale hlavně někdy dovádí Kiyomara k šílenství. XD Spolu s Kiyomarem bojují proti nepřátelům, nachází přátele a snaží se vyhrát boj, aby se Gash mohl stát přívětivým králem démonů. Prostě typický tournamentový shounen s mottem "S nakama dokážeš vše."
Nicméně, proč tu o tom vůbec píšu? Napíšu to narovinu - OP se to v žádném nevyrovná, ale není to žádný brak (aspon pro mě ne). =D .JE TO DOPRAVDY ROZTOMILÉ - jak ty malá děcka si hrajou na pískovišti, když nemetaj blesky a neprýští tam krev. A HLAVNĚ - JE TO STUPIDNĚ ZÁBAVNÉ - ty tupé scénky i v nejlitějším boji dokážou i inteligenty jako já !gah dát do kolen:





Má to ovšem i stinný stránky - klasický "absolutně neporazitelného nepřítele porazím silou vůle a lásky" a "jakto, že ještě to malé děcko není mrtvý" a několik opravdu otravných postav (přijde mi, že Sakura je proto Suzume-chan slabej odvar(nejen, že je tupá, ale i tupě vypadá)) =_=
Konjiki no Gash Bell 33308
PS: Tento článek zde slouží jen proto, aby se nějak oživilo polomrtvý forum !blush
Návrat nahoru Goto down
http://www.win-ones-way.blog.cz
 
Konjiki no Gash Bell
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: Ostatní :: Ostatní anime-
Přejdi na: