One piece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Příjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili

Goto down 
+3
Basco Shot
Ance
Memphisto
7 posters
AutorZpráva
Memphisto

Memphisto


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 27. 05. 10
Age : 33
Location : Hradec Králové

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Left_bar_bleue0/0Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty_bar_bleue  (0/0)

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptyWed Jun 16, 2010 9:03 pm

Dobrý den, jelikož jsem k tomuto fóru taky trošku přispěl, rád bych věděl jak jsou s ním zdejší uživatelé spokojeni =) takže zde si můžete napsat co vám zatím fórum přineslo, čím naštvalo, co by jste zlepšili =)
Návrat nahoru Goto down
Ance
Captain (lvl.3)
Ance


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 29. 05. 10
Age : 32

Odměna
Odměna: 93,000,000 beli
Beli:
Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Left_bar_bleue0/0Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty_bar_bleue  (0/0)

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptySat Jun 19, 2010 9:07 pm

Skvělý nápad založit OP forum, mě se tu zatím líbí... čekám, že pomalu se to tu bude rozjíždět a zahlcovat informacemi a hlavně uživateli apod (čekám nejrychleji tak do roka - a ne, to není pesimismus!). Já bych tomu dala pro začátek *palec nahoru* =)

Jo a co zlepšit... uvažovali jste už o kategorii "Ostatní manga"? Jak máte sekci "OSTATNÍ" tak tam je jen "Ostatní anime" a "Ostatní diskuze".
Je pravda, že co jsem si všimla po českých stránkách o anime a mangách, většina spíše sleduje anime, ale přitom mangy je víc a je snadnější si je přečíst... (já jsem spíš ten čtecí typ , než abych se koukala, tak proto). A pořádné MANGA Forum takové jako je např. One Manga Forum žádné české takové není - já tedy nenašla žádné.
Návrat nahoru Goto down
Basco Shot

Basco Shot


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 08. 07. 10

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Left_bar_bleue0/0Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty_bar_bleue  (0/0)

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptyThu Jul 08, 2010 9:07 pm

Abych pravdu řekl měl jsem nápad založit fórum už dávno , ale pokud se pamatuju , když jsem se na lidi.cz ptal , moc odpovědí jsem nedostal .

A ohledně to říká Ance , hlavní věc je že u nás většina nevychází a není licensovaná =)
Návrat nahoru Goto down
SaNaSu
Pirate king (lvl.9)
SaNaSu


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 9500,000,000 beli
Beli:
Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Left_bar_bleue0/0Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty_bar_bleue  (0/0)

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptyWed Jul 14, 2010 4:23 pm

Ance napsal:
Skvělý nápad založit OP forum, mě se tu zatím líbí... čekám, že pomalu se to tu bude rozjíždět a zahlcovat informacemi a hlavně uživateli apod (čekám nejrychleji tak do roka - a ne, to není pesimismus!). Já bych tomu dala pro začátek *palec nahoru* =)

Jo a co zlepšit... uvažovali jste už o kategorii "Ostatní manga"? Jak máte sekci "OSTATNÍ" tak tam je jen "Ostatní anime" a "Ostatní diskuze".
Je pravda, že co jsem si všimla po českých stránkách o anime a mangách, většina spíše sleduje anime, ale přitom mangy je víc a je snadnější si je přečíst... (já jsem spíš ten čtecí typ , než abych se koukala, tak proto). A pořádné MANGA Forum takové jako je např. One Manga Forum žádné české takové není - já tedy nenašla žádné.

Gomen,gomen.. Když seem vytvářela rubriky tak sem na mangu vubec nemyslela :D :D (heeh ^_^ ) Takže už sem jí vytvořila :) Díky za připomínku :).
Návrat nahoru Goto down
http://onepiece.4rumer.com
Mayako-chan
Yonkou (lvl.8)
Mayako-chan


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 05. 10
Age : 31
Location : Karviná

Odměna
Odměna: 914,000,000 beli
Beli:
Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Left_bar_bleue0/0Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty_bar_bleue  (0/0)

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptyTue Oct 26, 2010 8:47 pm

SaNaSu, řečený vudce, potřebovalo by to nějakou reklamu =D Na Konoze je celkem živo a tady hřbitov zombíků !angry (přece máme pěknější smajly na foru než Konoha, ne? XD )
Návrat nahoru Goto down
http://www.win-ones-way.blog.cz
SaNaSu
Pirate king (lvl.9)
SaNaSu


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 9500,000,000 beli
Beli:
Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Left_bar_bleue0/0Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty_bar_bleue  (0/0)

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptyTue Oct 26, 2010 9:01 pm

Mayako-chan napsal:
SaNaSu, řečený vudce, potřebovalo by to nějakou reklamu =D Na Konoze je celkem živo a tady hřbitov zombíků !angry (přece máme pěknější smajly na foru než Konoha, ne? XD )

Pravda,pravda. Ale jakou reklamu by jsme měli udělat aby to neobtěžovalo druhé ?? xD A ano přesně máme mnohem mnohem hezčí smajlíky, ale tu navštěvnost zas tak hezkou ne no :D
Návrat nahoru Goto down
http://onepiece.4rumer.com
SaNaSu
Pirate king (lvl.9)
SaNaSu


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 9500,000,000 beli
Beli:
Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Left_bar_bleue0/0Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty_bar_bleue  (0/0)

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptyTue Oct 26, 2010 9:01 pm

SaNaSu napsal:
Mayako-chan napsal:
SaNaSu, řečený vudce, potřebovalo by to nějakou reklamu =D Na Konoze je celkem živo a tady hřbitov zombíků !angry (přece máme pěknější smajly na foru než Konoha, ne? XD )

Pravda,pravda. Ale jakou reklamu by jsme měli udělat,aby to neobtěžovalo druhé ?? xD A ano přesně máme mnohem mnohem hezčí smajlíky, ale tu navštěvnost zas tak hezkou ne no :D
Návrat nahoru Goto down
http://onepiece.4rumer.com
Memphisto

Memphisto


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 27. 05. 10
Age : 33
Location : Hradec Králové

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Left_bar_bleue0/0Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty_bar_bleue  (0/0)

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptyWed Oct 27, 2010 12:16 am

No především... aktivitu topiců na konoze bych přisuzoval už takové té.. jak to říct... rebélii. Prosazovat OP na konoze je prestižní věc =D . Každopádně... reklama je mýslím poměrně dostatečná, nebo já si jí vždycky všimnu =) možná by ovšem Mayako-chan (sama) mohla psát více postů, jelikož je jediná, kdo si to fláknul do podpisu. xD Spíše by bylo lepší reklamu prosazovat na animetymu, kde je více OP fan =)
Návrat nahoru Goto down
SaNaSu
Pirate king (lvl.9)
SaNaSu


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 9500,000,000 beli
Beli:
Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Left_bar_bleue0/0Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty_bar_bleue  (0/0)

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptyWed Oct 27, 2010 8:01 am

Počkáát já to mám taky v podpisu. A doufám,že dost viditelný =D =D Jo a souhlasím s tím, že ta největší aktivita na téma OP je jen tam,kde se hádají co je lepší.(+do toho přispívaj pořád ti stejní). No tak dám náš odkaz na akihabaru,ale pochybuju že si toho někdo všimne.. !angry Animetym by byl nejlepší nápad... Ale kdo by nám tam udělal reklamu ?? Ani nevím jestli tam pořád Brook je.
Návrat nahoru Goto down
http://onepiece.4rumer.com
Memphisto

Memphisto


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 27. 05. 10
Age : 33
Location : Hradec Králové

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Left_bar_bleue0/0Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty_bar_bleue  (0/0)

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptyWed Oct 27, 2010 12:22 pm

Brook tam stále je :)
Návrat nahoru Goto down
Mayako-chan
Yonkou (lvl.8)
Mayako-chan


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 05. 10
Age : 31
Location : Karviná

Odměna
Odměna: 914,000,000 beli
Beli:
Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Left_bar_bleue0/0Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty_bar_bleue  (0/0)

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptyWed Oct 27, 2010 2:39 pm

Memphisto napsal:
No především... aktivitu topiců na konoze bych přisuzoval už takové té.. jak to říct... rebélii. Prosazovat OP na konoze je prestižní věc =D . Každopádně... reklama je mýslím poměrně dostatečná, nebo já si jí vždycky všimnu =) možná by ovšem Mayako-chan (sama) mohla psát více postů, jelikož je jediná, kdo si to fláknul do podpisu. xD Spíše by bylo lepší reklamu prosazovat na animetymu, kde je více OP fan =)
Posílat více příspěvků? Nejsem plýtvač času jako někteří, nerozdíl od PC nadšenců datluju na klásnici, jak nejpomaleji můžu, takže psát pořád posty je pro mě nemyslitelné. !blush
Jinak požádat o reklamu na animetymu by šlo, ale at se zeptá někdo jiný, já se Brooka-san bojím, je na mě příliš temperamentní =D
Návrat nahoru Goto down
http://www.win-ones-way.blog.cz
Mayako-chan
Yonkou (lvl.8)
Mayako-chan


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 05. 10
Age : 31
Location : Karviná

Odměna
Odměna: 914,000,000 beli
Beli:
Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Left_bar_bleue0/0Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty_bar_bleue  (0/0)

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptyTue Nov 22, 2011 7:16 pm

Vůdče!? Žiješ? Chtěla by to samostatnou diskuzi "Nadávejte si jak chcete, nikdo Vás možná neulyší", ještě jsem ni kde žádnou v životě neviděla a fakt by se mi to líbilo - moc a moc--- někde, kde by to nepobuřovalo tatínek a mamínek a kde by to nečetla všetečná děcka, která to nemusejí znát.... !nuu
Návrat nahoru Goto down
http://www.win-ones-way.blog.cz
SaNaSu
Pirate king (lvl.9)
SaNaSu


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 9500,000,000 beli
Beli:
Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Left_bar_bleue0/0Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty_bar_bleue  (0/0)

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptyTue Nov 22, 2011 10:41 pm

Vůdce stále žije =D Tady to ale pravděpodobně už umřelo !whisper
Návrat nahoru Goto down
http://onepiece.4rumer.com
Neurotix
Pirate (lvl.1)
Neurotix


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 11. 03. 11

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptySun Nov 27, 2011 12:41 am

Nápady tu padli podle mě by ta textovka pomohla, ale je to tu mrtvé no :/
Návrat nahoru Goto down
Luo




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 13. 07. 12

Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili EmptyFri Jul 13, 2012 2:11 pm

No som velky fanusik OP a nepoznam jediny solidny cz/sk web/forum zamerany specialne na toto skvele anime/mangu.

Toto forum by hlavne potrebovalo poriadne SEO pretoze v googli je nemozne ho najst co je obrovske minus.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili   Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: Fórum :: Vaše nápady ohledně fóra-
Přejdi na: