One piece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Příjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?

Goto down 
+9
cendos
HoLoWb4cK
vitpazdera
BlackJack
Greedo
sea
Brook
Entei
SaNaSu
13 posters
AutorZpráva
SaNaSu
Pirate king (lvl.9)
SaNaSu


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 9500,000,000 beli
Beli:
Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Left_bar_bleue0/0Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty
PříspěvekPředmět: Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?   Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? EmptyThu May 27, 2010 9:22 pm

Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Gomu_Gomu_Fruit
Jaký druh ovoce by jste chtěli sníst? Paramecia, Logia nebo Zoan ? Jakou jeho následnou vlastnost by jste chtěli mít?
Návrat nahoru Goto down
http://onepiece.4rumer.com
Entei
Supernova (lvl.5)
Entei


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 27. 05. 10
Location : ...

Odměna
Odměna: 104,500,000 beli
Beli:
Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Left_bar_bleue0/0Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?   Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? EmptyThu May 27, 2010 9:26 pm

Mera Mera no nebo Gomu gomu no :D
Návrat nahoru Goto down
Brook
Yonkou (lvl.8)
Brook


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 27. 05. 10
Age : 33

Odměna
Odměna: 621,500,000 beli
Beli:
Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Left_bar_bleue0/0Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?   Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? EmptyThu May 27, 2010 9:44 pm

Suke Suke no Mi a samozřejmě ho využívat tak jak plánoval Sanji :) a nejspíš i Hie Hie no Mi i wanna be ice dude :P
Návrat nahoru Goto down
http://animetym.fonty.org/
sea

sea


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 05. 10
Age : 37

Odměna
Odměna: 0
Beli:
Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Left_bar_bleue0/0Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?   Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? EmptyThu May 27, 2010 10:18 pm

Buď to Marcovo mýtické zoan (nevím, jak se jmenuje), nebo nějakou fajnou logiu, která by měnila tělo na vodu (slanou, abych mohla plavat v moři :D ). Ještě mě oslovilo Pika Pika no Mi, ale jinak nic moc...
Návrat nahoru Goto down
Greedo
Yonkou (lvl.8)
Greedo


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 05. 10
Age : 33

Odměna
Odměna: 706,000,000 beli
Beli:
Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Left_bar_bleue0/0Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?   Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? EmptyThu May 27, 2010 10:55 pm

Hmm tak po tých mangách by som chcel Yami Yami no mi, alebo ešte aj nejaú inp peknú logiu, napr. to Akainové alebo Aceovo :D
Návrat nahoru Goto down
BlackJack

BlackJack


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 0
Beli:
Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Left_bar_bleue0/0Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?   Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? EmptyThu May 27, 2010 11:21 pm

Já bych bral Fuwa Fuwa no Mi (cestovat na létajícím skatu weeehhaaaaw!!!!) a nebo Noro Noro no Mi (jednou rukou zpomalit Akainův Meigou a druhou zpomalit Kizarua v prostřed kopu,a pak si je dát zbraní upgradlou Sea stonem :twisted:
Návrat nahoru Goto down
vitpazdera

vitpazdera


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 05. 10
Age : 32

Odměna
Odměna: 0
Beli:
Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Left_bar_bleue0/0Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?   Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? EmptyFri May 28, 2010 6:06 am

no ja no nevi jestli existuje ovoce vzduch potom bych mohl litat a atd. !drunk !drunk


Naposledy upravil vitpazdera dne Sat May 29, 2010 4:45 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
HoLoWb4cK
Yonkou (lvl.8)
HoLoWb4cK


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 28. 05. 10
Age : 33
Location : Kolín

Odměna
Odměna: 45,500,000 beli
Beli:
Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Left_bar_bleue0/0Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?   Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? EmptyFri May 28, 2010 5:50 pm

Určitě nějakou Logii :D Goro Goro nebo třeba Mera Mera :-) !want
Návrat nahoru Goto down
cendos
Pirate (lvl.1)
cendos


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 27. 05. 10

Odměna
Odměna: 7,000,000 beli
Beli:
Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Left_bar_bleue0/0Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?   Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? EmptyMon May 31, 2010 4:28 pm

Já bych spíš potřeboval, aby mě bavilo se vzdělávat jak robin a v tom mi žádný ovoce nepomůže jinak, že jo hano hano no mi ptz sem fakt línej a tohle by mi všechno ulehčilo
Návrat nahoru Goto down
Shadeslayer

Shadeslayer


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 07. 10

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Left_bar_bleue0/0Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?   Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? EmptySun Oct 03, 2010 7:34 pm

Hie Hie no Mi nebo Goro Goro no Mi nebo taky ovoce, který má Capone.
Návrat nahoru Goto down
Yanai

Yanai


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 07. 09. 10
Age : 25
Location : Slovensko

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Left_bar_bleue0/0Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty
PříspěvekPředmět: no ja by som chcela   Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? EmptyMon Oct 04, 2010 5:59 pm

mera mera !snicker ...ale keď už ho má Ace tak kasai kasai =) (v preklade oheň, je aj hi, ale aj kasai =D )


Naposledy upravil Yanai dne Sat Dec 10, 2011 7:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Slejhy

Slejhy


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 10. 12. 11

Odměna
Odměna: 0 beli
Beli:
Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Left_bar_bleue0/0Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?   Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? EmptySat Dec 10, 2011 1:57 am

Mera Mera - Gura Gura - Yami Yami - Gomu Gomu....

Ovoce jako Noro Noro nebo Horo Horo maj strašnej potenciál, ale jsou v rukách(nebo spíš útrobách) uplnejch zoufalců
Návrat nahoru Goto down
simikk




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 14. 10. 12

Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?   Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? EmptySun Oct 14, 2012 8:03 pm

:D yami yami no mi , gura gura no mi alebo gomu gomu no mi , yami pretože vypada fajn a da sa skvelo využit ani nepotrebujem haki a logia ma netrapi , gura gura kvoli deštruktivnej sile , to je proste všetko a gomu gomu by mi ulahčilo život :D jake by to bylo se nekam natahnout
ale ani pika pika neni špatny .
Jak rikal borec nademnou , takove noro noro je strašne premrhane , ake divy bi sa s tým dali robit
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?   Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jaké by jste chtěli sníst ďáblovo ovoce ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prozatimní spokojenost s fórem/co by jste zlepšili

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece :: One piece obecně-
Přejdi na: